Galeri Blog

Müvekkil Bölümü

Sayın Ziyaretçimiz;
Bu bölüm, müvekkillerimizin dava ve işlerini zaman sınırı olmaksızın 7 gün 24 saat online olarak takip edebilmeleri içindir. Müvekkilimiz değil ve size özel kullanıcı adı ve şifrenizi Yılmaz Hukuk Bürosundan almadıysanız bu bölümden giriş yapmayı denemeyiniz.
 
Sayın Müvekkilimiz;
Dava ve işlerinizi zaman sınırı olmaksızın 7 gün 24 saat online takip edebilmek için özel bölümünüze buradan giriş yapabilirsiniz. Size özel kullanıcı adı ve şifrenizi Yılmaz Hukuk Bürosundan öğrenebilirsiniz.
 
Güvenliğiniz için, tarafınıza verilen şifreyi ilk girişinizde değiştirmeyi unutmayınız. Şifrenizi başkaları ile paylaşmayınız. Unutmayınız ki şifrenizi başkaları ile paylaşmanızdan veya gizliliği için yeterli özeni göstermemenizden dolayı oluşabilecek ihlallerden Yılmaz Hukuk Bürosu sorumlu değildir, şifreniz hiçbir gerekçeyle Yılmaz Hukuk Bürosu tarafından sorulmamaktadır.
 
Dikkat;  
Güvenlik amacıyla IP ve diğer bilgiler kaydedilmektedir. Müdahaleler, yetkisiz girişler ile her türlü ihlal SUÇ TEŞKİL EDER.
Yılmaz Hukuk Bürosu.
YILMAZ HUKUK BÜROSU İzmir - Yılmaz Hukuk Bürosu İZMİR- Yilmaz Hukuk izmir - YİLMAZHUKUK izmir- yilmazhukuk İzmir -yılmazhukuk İzmir İzmir hukuk büroları.

Müvekkil Girişi

Şifremi Unuttum