Galeri Blog

Bizler

 
Av.Tibet YILMAZ
 
1961 doğumluyum. 1978 yılında İzmir'de, o zaman Ege Üniversitesi'ne bağlı olarak açılan Hukuk Fakültesi'nin ilk öğrencilerinden biri olarak üniversite hayatıma başladım. Dokuz Eylül Üniversitesi 'nden mezuniyeti müteakip yaklaşık 30 yılı aşkın bir süre önce başladığım avukatlık mesleğini halen eşim Avukat F.Songül YILMAZ ve ekibimizle beraber yürütmekteyiz. 

1985 yılında Türkiye'de hukuk sektörünün ilk bilgisayar programı tarafımdan yazılmış olup birçok profesyonel programın yapımına da katkıda bulundum. Yine Türkiye'de ilk kez internet sitesi üzerinden kredi kartıyla dosya tahsilatı ofisimizden yapılmaya başlanmış, UYAP üzerinden Egede ilk icra takibi de ofisimizden açılmıştır. Halen sektörle ilgili çalışmalarım ve katkılarım sürmektedir. Kurucusu olduğum Yılmaz Hukuk Bürosu'nda, Avukatlığını ve hukuki danışmanlığını yaptığımız kurum ve kuruluşlarla iş akışları; son teknolojilerin eşliğinde ve Türkiye'de ilk defa tarafımızdan oluşturulan ve uygulanan sistemlerle, üst düzey kurumsal bilinç içerisinde yürütülmektedir. 

Dünyanın birçok ülkesindeki müvekkillerimizle ilişkilerimiz, "Açıklık ve Bilgilendirme" esası üzerine kurulmuş olup; bünyemizde yer alan her biri kendi alanında deneyimli avukatlardan ve uzman kadrodan oluşan ekip üyelerimizle ve artık kural haline gelmiş prensiplerimizle, Türkiye'de İzmir'de Avukat olarak hukukun birçok alanında faaliyet göstermekteyiz.

Adalet Bakanlığı’nın belirlediği prosedürler çerçevesinde ayrı ayrı eğitim ve sınavlardan geçip ARABULUCU ve UZLAŞTIRMACI olmaya hak kazandım. Hali hazırda İzmir Barosu'na kayıtlı olarak AVUKAT olarak çalışmaktayım.

S    YILMAZHUKUK - İzmir Türkiye Yilmazhukuk - izmir Türkiye İzmirde avukat Türkiyede Avukat YILMAZ HUKUK Yılmaz Hukuk yilmazhukuk.com.tr yılmazhukuk.com.tr yılmazhukuk.com